Введення мораторію на впровадження Закону про мінімальний рівень оплати праці в Німеччині

Введення мораторію на впровадження Закону про мінімальний рівень оплати праці в Німеччині

      Додатково до інформації Департаменту транспортної політики стосовно нового закону Німеччини про мінімальний розмір оплати праці «Mindestlohngesetz (MiLoG)», яка була розміщена на сайті АсМАП України в розділі: Новини/ Інформація департаментів секретаріату Асоціації / Департамент транспортної політики від 23.12.2014 р., 31.12.2014 р., 06.01.2015 р., 17.01.2015 р. 19.01.2015 та 01.02.12015, повідомляємо наступне.

     Міжнародний союз автомобільного транспорту (МСАТ) поінформував асоціації-члени МСАТ, що з 30 січня 2015 року застосування закону Німеччини про мінімальний рівень оплати праці призупинено щодо транзитних операцій, які виконують іноземні транспортні оператори. Мораторій триватиме до встановлення відповідності даного правового акта законодавству Європейського Союзу.

     Протягом цього часу контроль сплати мінімальної заробітної плати за транзитні операції через територію Німеччини проводитися не буде. Відповідно, немає необхідності в реєстрації таких (транзитних) операцій в митній службі Німеччині. Крім того, всі розгляди, що були ініційовані за цей час відносно іноземних перевізників при здійсненні ними транзитних транспортних операцій через територію Німеччини, будуть припинені.

     Одночасно компетентні органи влади Німеччини інформують, що введення мораторію НЕ поширюється на перевезення в / з Німеччини (двосторонні) та каботажні перевезення.

Comments are closed.