Автомобільні перевезення

автомобільні перев     Автомобільні перевезення - один із головних напрямків роботи нашої компанії.

     Компанія ТзОВ “ Е Ван Вайк і МОЯ Логістик” – міжнародна транспортна компанія, заснована в 2004 році.

     Ми увійшли на ринок перевезень як невелике підприємство, але з кожним роком праці ми здобували все більші вершини, налагоджували співпрацю з виробниками продукції, з компаніями перевізниками та службами логістики. Таким чином, здобувши безцінні навики, ми з впевненістю рухаємось уперед.

     Ми приймаємо до перевезення вантажі, що вимагають підтримки температурного режиму, а також небезпечні, контейнерні,  негабарити, наливні , насипні, збірні .

     Для обслуговування клієнтів у компанії є власний автопарк, який постійно збільшується. Зараз він включає сучасні тентовані вантажівки марки DAF XF Euro 5, цільнометалеві авто, рефрежиратори.

     Сучасний транспортний парк відповідає усім вимогам до умов транспортування різних груп товарів – від харчових продуктів до промислових товарів та небезпечних вантажів ADR.

     Кваліфіковані логісти створять для вас оптимальну схему перевезення, а логістичні бази нашої компанії у Нідерландах, Молдові та Румунії максимально полегшать виконання поставлених цілей.

     Ми швидко і професійно реагуємо на нові потреби наших клієнтів і зацікавлені у довгостроковій співпраці з виробниками та дистриб’юторами різноманітної продукції.