Міжнародні перевезення

міжнародні перев     “Е Ван Вайк і Моя Логістик” організовує міжнародні перевезення по всіх країнах Європи від палетних вантажів до вантажів негабаритних розмірів та спеціальних вантажів.

     Наша компанія у Львові (Україні) є однією з дочірніх підприємств компанії “E van Wijk I MOJA Logistik” в Нідерландах. Окрім України, “E van Wijk I MOJA Logistik” представлений ще в Румунії (з 1992) та Молдові.

     Дочірні підприємства “E van Wijk I MOJA Logistik” застосовують ті ж стандарти якості, що і в головній компанії в Нідерландах.

     Можливість складування вантажів у Західній Європі (Нідерланди - м.Гіссен, Румунія - м. Клуж-Напока, Польща - м.Перемишль, Україна - м.Львів, м.Київ) сприяє оптимізації витратної частини на перевезення вантажів автомобільним транспортом.

     Подібно до складської системи, транспортні засоби "Е Ван Вайк i МОЯ Логістик" розраховані на обслуговування як продовольчих, так і непродовольчих груп товарів.

     Наш автопарк включає 30 сучасних тентованих вантажівок марки DAF XF Euro 5 вантажепідйомністю 20т., а кваліфікований персонал допоможе оформити документи на перевезення небезпечних вантажів. Перевезення небезпечних вантажів вже давно стало однією з наших спеціалізацій. На всі перевезення оформлюється CMR страхування —на суму до 300 000 EUR, тож Ви можете бути спокійні за збереження ваших коштів.

     Надаючи послуги міжнародних перевезень, ми дбаємо не тільки про перевезення, але й про належне митне оформлення вантажів, що відбувають, чи прибувають з-за кордону. Компанія також здійснює консолідацію вантажів, що прибувають з різних напрямків та від різних відправників, з подальшим їх транспортуванням до країни призначення.

"Е Ван Вайк і МОЯ Логістик" надає своїм клієнтам повний перелік послуг з перевезення вантажів як у Європу, так і на теренах України:

- організація міжнародних перевезень;
- консолідація вантажів на складах Європи;
- доставка вантажів "від дверей до дверей";
- моніторинг статусу та місця знаходження вантажу у будь-який момент;
- послуги митного брокера та оформлення супутніх документів;
- всі види страхування вантажів.

Бажаєте дізнатись більше? Напишіть нам за адресою sale@evanwijk.net або зателефонуйте в наш відділ логістики за телефонами:

+38 (032) 227 16 16 (17) внутр номер 119, 128, 129
+38 (067) 67 57 918