Морські контейнерні перевезення

морськіМорські контейнерні перевезення — це сучасний, найбільш економічний вид транспортування вантажів, що використовується в міжнародних сполученнях та дає змогу доставити вантаж в будь-який куток світу в найкоротший час.

Основна наша діяльність - це контейнерні перевезення , що проходять через Одеський та Іллічівський порти. Ми перевозимо вантажі в контейнерах по морю і надаємо комплекс портових послуг, необхідний для доставки вантажу на склад вантажоодержувача. Контейнерні перевезення здійснюються з усіх портів світу , які обладнані для перевалки контейнерів.

Основні напрямки нашої діяльності:

- Морські перевезення з Китаю, Азії, США, країн Європи в Україну;
- Розвантажувально-навантажувальні роботи, супровід в портах;
- Перевантаження товарів з контейнерів на автомобілі в портах;
- Оформлення товарів на митниці і вирішення супутніх питань;
- Доставка вантажу з порту автотранспортом на склад клієнта.

У ролі експедитора ми подбаємо про вибір оптимального маршруту, надійного перевізника, потрібного контейнера та весь необхідний перелік послуг у портах (завантаження, вивантаження, перевантаження, підготовка товаросупровідних документів).

Ви отримаєте повну інформацію про місцезнаходження та рух вантажу під час його доставки морським транспортом.

На сьогодні у галузі морських перевезень для нас не існує питань, які неможливо вирішити. Досвід та практичні навички, якими володіють наші спеціалісти, дають гарантію того, що доставка вантажу морським шляхом буде здійснена на самому високому рівні. Наша діяльність розрахована на те, щоб позбавити замовника від непотрібних проблем та при мінімальних витратах досягти максимального результату.

З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально , спільно знаходячи оптимальні рішення в логістичній схемі морського перевезення вантажу, вартості перевезення.
Довірте транспортування вантажу професіоналам, це збереже ваші витрати, сили та час!

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо організації морських перевезень,

Ви можете отримати додаткову інформацію, надіславши

повідомлення на електронну пошту: sale@evanwijk.net,

а також зв'язатися з нами за телефонами: +380673132490, +380322271101