Перевезення залізничним транспортом

залізнОдним з ключових напрямків діяльності компанії ТзОВ «Е Ван Вайк і МОЯ Логістик» є перевезення широкого спектру вантажів за допомогою залізничного транспорту.

На даний момент залізничні перевезення продовжують активно використовуватися, оскільки до цих пір вважаються одним з найбільш економічних і надійних видів транспортування вантажу.

Компанія ТзОВ «Е Ван Вайк і МОЯ Логістик» надає наступні послуги по залізничних перевезеннях:
- плануємо маршрути, складаємо технічні схеми транспортування;
- виконуємо транспортування великогабаритних і негабаритних вантажів, проводимо додаткову підготовку індивідуальних схем вантаження, транспортування вантажу і методів кріплення;
- виконуємо перевезення небезпечних вантажів;
- забезпечуємо вантажно-розвантажувальну техніку та обладнання;
- виконуємо транспортування збірних вантажів;
- забезпечуємо контроль за вантажем на всьому шляху прямування, на вимогу надаємо звіти клієнту;
- виконуємо доставку вантажів «door-to-door» (від дверей до дверей);
- надаємо допомогу у митному оформленні вантажів;
- надаємо експедиторські послуги;
- виконуємо страхування вантажів;
- надаємо складські послуги;
- надаємо консультації з приводу специфіки оформлення вантажу і тарифів.

При необхідності ми також пропонуємо забезпечення певного температурного режиму в контейнерах, охорону вантажів, термінове перевезення.

Контейнерні вантажоперевезення — один з найнадійніших видів вантажоперевезення. Ми пропонуємо також використання контейнерів при залізничних перевезеннях.                

ТзОВ «Е Ван Вайк і МОЯ Логістик» виконує залізничні перевезення, з можливістю використання контейнерів різної ємності. Крім того, під час перевезення невеликих вантажів ми пропонуємо середньотонажні контейнери, для перевезення же великих обсягів вантажів ми пропонуємо контейнери 40 «HC, 40», 20 “. При відсутності необхідності використання контейнерів транспортування вантажів виконується за допомогою напіввагонів, вагонів або на універсальних платформах.