Негабаритні вантажі

11111111111111
Перевезення негабаритних вантажів
достатньо складний процес, не тільки завдяки послугам перевезення, але й у зв'язку з підготовленням всіх необхідних документів та спеціальних платформ або конструкцій, що підтримуватимуть вантаж під час транспортування.

Наша компанія спеціалізується на перевезенні негабаритних вантажів, при цьому гарантуючи швидкість, якість і доступність наданих послуг. 

Довірившись нашим спеціалістам, Ви отримаєте найбільш оптимальне рішення для транспортування вантажу, що дозволяє оптимізувати витрати, а також якісно здійснити поставлене завдання в найкоротші терміни.

Крім того, ми відповідаємо за оформлення різних паперів і документів, необхідних для здійснення транспортування негабаритних вантажів.

Багаторічний досвід нашої компанії дає можливість уникнути будь-яких труднощів на шляху виконання завдань і бути надійним перевізником на ринку логістичних послуг.

Ми перевозимо такі категорії великогабаритних та негабаритних вантажів:

- дорожньо-будівельна, збиральна, бурова техніка;
- промислово-виробниче обладнання;
- сільськогосподарська техніка, спецтехніка;
- автомобілі, пасажирські транспортні засоби;
- військова техніка та обладнання;
- металоконструкції;
- інше.

Для перевезення негабаритного обладнання, будівельних машин і т.д. техніки ми використовуємо різні види платформ, які підходять для відповідного типу негабаритних вантажів.

Ми беремо на себе відповідальність за організацію і безпечну доставку Вашого вантажу!